loading
  • Alati turvaline: pimenurgahoiatus, tahavaatekaamera, külgtuules sõitmise abi, sõidurajalt väljakaldumise hoiatus
  • Alati ühenduses: Navi 50 IntelliLink Pro teabe- ja meelelahutussüsteem on ühilduv Apple CarPlay ja Android Auto’ga.
  • Sobiv igaks vajaduseks: neljas pikkuses, kolmes kõrguses ja enam kui 150 varianti
  • Mobiilne kontor: nutikate panipaikade hulgas ka FlexTray kindalaegas
  • Opelile omane esiosa disain, esituledesse integreeritud LED-päevatuled 

  Uus Opel Movano: turvaline, funktsionaalne ja alati ühendusesUus Opel Movano on varasemast veelgi modernsem ja kasutajasõbralikum. Uuenenud esiosa välisdisain muudab Movano eksimatult äratuntavaks Opeli mudelipere liikmeks.

Rikkalik valik juhiabilahendusi muudab Movano kasutaja igapäevatöö ohutumaks ja meeldivamaks. Tahavaatekaamera hoolitseb selle eest, et autojuhil on alati hea ülevaade sõiduki taga toimuvast. Pimenurgahoiatus ja sõidurajalt väljakaldumise hoiatus muudavad liikluse turvalisemaks ka kaasliiklejate jaoks.

Uue Movano tahavaatekaamera on tuttav Combo varustusest. See annab juhile korraliku ülevaate sõiduki taha jäävast ka sõidu ajal - nii ei pea juht enam pelgalt peeglitele lootma, vaid saab vaadelda kaamerapilti 7.0-tolliselt ekraanilt. Tagurpidikäigu sisselülitamisel kuvatakse ekraanile aga tagurduskaamera poolt näidatavat teavet. Uus kaamerasüsteem on koos eesmiste ja tagumiste parkimisanduritega osa “Easy Park & Sight” paketist.

Movano on Opeli tarbesõidukite hulgas suurim, seetõttu on külgtuules sõitmise abisüsteem oluline juhiabilahendus. Suure küljepinnaga sõidukid on tundlikud külgtuule suhtes, eriti puudutab see sildadel sõitmist.  Niisugustes oludes tuleb appi põhivarustusse kuuluv külgtuules sõitmise abi, mis aktiveerib ESP-süsteemi ning hoiab seeläbi sõiduki stabiilsena – juhti aga teavitatakse sellest näidikupaneelil kuvatava tuulesümboliga. Uue Movano põhivarustusse kuuluvad automaatsed klaasipuhastid ning automaatkaugtuled aitavad samuti kaasa ohutule sõidule.

Movano muudab juhi tööpäeva meeldivamaks ning pakub võimalust olla alati ühenduses tänu uuele teabe- ja meelelahutussüsteemile. Esmakordselt jõuab uue Movano varustusse Navi 50 IntelliLink Pro. Sellel on kiirelt reageeriv 7.0-tolline puuteekraan ning ühilduvus Apple CarPlay ja Android Auto’ga. Samuti on olemas nutiseadmete juhtmevaba laadimisvõimalus.

Uue Movano juhi töökoht sarnaneb mobiilse kontoriga. Kogunisti 22 erinevat panipaika hoolitsevad selle eest, et olemas on piisavalt ruumi ja käepärane koht kõigele igapäevaselt vajalikule – panipaigaruumi on 104 liitrit.  Nutika disainiga FlexTray kindalaegas pakub kuni 10.5 liitri jagu säilitusruumi ja see avaneb sahtli põhimõttel. Sellesse praktilisse sahtlisse saab mugavalt paigutada A4 mõõdus dokumendipaki.

Õhkvedrustusega juhiiste muudab juhi tööpäeva veelgi meeldivamaks.

Nii nagu varemgi on ka uus Movano saadaval nelja erineva pikkuse ja kolme kõrgusega, pakkudes kuni 4.5-tonnist maksimaalset kandevõimet ja 17-kuupmeetrist kaubaruumi. Kokku on saadaval 150 erinevat mudeliversiooni erinevateks vajadusteks. Olenevalt variandist suudab Movano transportida kuni viis euroalust. Kõik see tähendab, et peaaegu igaks vajaduseks on olemas sobiv Movano. Kaubaruum on samuti varasemast mugavamalt kasutatav tänu uutele käepidemetele külgseintel ning LED-valgustusele.

Opeli tarbesõidukite mudelivalik – uued Movano, Vivaro ja Combo Cargo – on värskeim kõigi turul saadavalolevate alternatiivide hulgas.

Tagasi ülesse