loading
  • Teistest kaugemale: Ampera-e sõiduulatus NEDC testitsüklis oma segmendi suurim
  • Esmaklassiline ühenduvus: uus Zafira ja MOKKA X saadaval IntelliLinkiga ja OnStariga
  • Eksklusiivne erimudel: Cascada Supreme võlub oma disainiga
 Rüsselsheim/Pariis. Esmaesitlus tekitab elevust: Opel esitleb Pariisi autonäitusel oma uut revolutsioonilist elektriautot Ampera-e. Selle mudeliga saab tutvuda 1. - 16. oktoobril hallis 5-2, boksis 501. Autonäituse superstaari sõiduulatus on üle 500 km (elektrimootoriga, NEDC testitsüklis, esialgsetel andmetel), mis on konkurentide omast 100 km suurem. Uus mudel demonstreerib suurepäraselt jätkusuutlikkuse ja sõidunaudingu harmoonilist kooslust. Teisteks tähelepanuväärseteks Opeli mudeliteks Pariisi autonäitusel on seiklejast MOKKA X ja uus Zafira – ülimugav ja tipptasemel ühenduvust pakkuv mahtuniversaal. Opeli tegevjuht Karl-Thomas Neumann teeb teatavaks veel ühe autonäituse staari: sportliku ja elegantse erimudeli Cascada Supreme. “Uue Ampera-e’ga jätkame oma seni kõige ulatuslikumat mudelivaliku laiendamist,” ütleb Opeli tegevjuht Karl-Thomas Neumann. ’’Meie väljapanek näitab selgelt ära Opeli arengusuuna: märkimisväärse sõiduulatusega Ampera-e on tõestuseks, et elektriauto sobib suurepäraselt igapäevasteks sõitudeks ja pakub seejuures ka sõidunaudingut.

MOKKA X ja Zafira rikastavad meie mudelivalikut just sobivas koguses seikluslikkuse ja isikupäraga.’’

Ülihea kiirendus: Ampera-e ei jää võimsuselt sportautole alla

Opeli uue mudeli energia ja temperamendi eest vastutab maksimaalne pöördemoment 360 Nm. Elektrimootori võimsus on 150 kW/204 hj. Opel Ampera-e lemmiktegevusteks on kiire paigaltvõtt valgusfoori rohelise tule süttides ja maanteedel sõitmine. Väike-keskklassi auto saavutab 50-kilomeetrise tunnikiiruse vaid 3,2 sekundiga ning kiirendab möödasõiduks 80’lt 120 km/h’ni kõigest 4,5 sekundiga (esialgsetel andmetel). Seega on Ampera-e sooritusvõime võrdväärne Opeli sportlike OPC mudelite omaga.

Tänu võimsa akupaki kujule ja paigutusele on ka salong avaram, mahutades mugavalt viis reisijat ning ka pakiruum ei jää viieukseliste väikekeskklassi autode omale alla. Üldise avarusega kaasneb ka Opelile omane tipptasemel digitaalne ühenduvus. Ampera-e varustusse kuulub Apple CarPlayga ja  Android Autoga ühilduv uue põlvkonna IntelliLinki info- ja meelelahutussüsteem ning OnStar (varsti saadaval).

 

Staarigeeniga seikleja: Opel MOKKA X

Teiseks Pariisi autonäituse staariks on uus Opel MOKKA X. Kompaktne linnamaastur on eelkäijast jõulisem ja maskuliinsem ning omab kõiki eeldusi, et saada klientide vaieldamatuks lemmikuks. Sportlik ja tugev MOKKA X püüab pilke oma uuenenud esiosaga. Sisse istudes võtab meid vastu funktsionaalne ja korrastatud ilmega näidikuteplokk, mis näib lihtsam ja puhtam, konkreetsem ja täpsem. MOKKA X’i juht saab valida uue põlvkonna IntelliLinki info- ja meelelahutussüsteemi mitme versiooni vahel. Tipptasemel ühenduvuse eest hoolitseb Onstar (varsti saadaval). Veel üheks MOKKA X’i tähelepanuväärseks omaduseks on lisavarustusse kuuluv adaptiivne nelikveosüsteem. Mitme kettaga elektromagnetsiduriga nelikveosüsteem edastab pöördemomenti esi- ja tagasillale vahekorras 100 – 0 kuni 50 – 50.  Selline süsteem parandab turvalisust ja pakub tõelist sõidunaudingut.

Ülim mugavus ja tipptasemel ühenduvus: uuenenud välimusega Opel Zafira

Opeli väljapaneku külastajatel on võimalus uue Zafira silmapaistvate omadustega lähemalt tutvuda. ’’Ratastel elutoaks’’ ristitud mudel ei looda mitte ainult oma eelkäijalt saadud ja end juba tõestanud varustusele nagu näiteks Flex7® istmesüsteem, AGR-sertifikaadiga ergonoomilised esiistmed, FlexFix® rattahoidik ja adaptiivne FlexRide veermik - lisaks pakub uus Zafira endisest julgemat välisilmet, uuenenud disainiga ja veelgi avaramat sisemust ning suurepärast ühenduvust. Opeli uue põlvkonna info- ja meelelahutussüsteem IntelliLink ühildub nii Apple CarPlayga kui ka Android Autoga. Lisaks toob Zafira sellesse segmenti esmakordselt Opeli uue põlvkonna adaptiivsed LED-esituled (lisavarustuses). Kõik eelnimetatud omadused teevad uuest Zafirast tõeliselt mugava sõiduki nii juhile kui ka kaasreisijatele.

Must iludus: Opel Cascada Supreme

Aastaringseks kasutamiseks sobiv uus elegantne kabriolett Cascada Supreme on samuti üheks Opeli väljapaneku tõmbenumbriks. Selle erimudeli iga detail ja värvitoon on hoolikalt läbi mõeldud ja sobitatud. Neljaistmeline kabriolett on varsti saadaval värvitoonides “Pull Me Over Red”, “Summit White” ja “Black Meet Kettle”. Neid kolme kerevärvi tõstavad veelgi esile must esivõre, mustad küljepeeglikorpused ja kahetoonilised läikivmustad 20-tollised valuveljed. Opeli futuristliku ideeauto GT Concepti tulipunasest signatuurjoonest inspireerituna on istmed, uksepaneelid ja armatuurlaud kaunistatud sportlike punaste õmblustega.

Tagasi ülesse