loading
  • Loominguline esitlus Kraftwerkis: Opeli tegevjuht Karl-Thomas Neumann ja turundusjuht Tina Müller esitlevad Opeli esimest uut crossoverit
  • Laval ja veebis: otseülekanne algab 1. veebruaril kell 19.30 Kesk-Euroopa aja järgi (CET) uue Opeli kalendri „Georgia & Grumpy“ avamisel
  • Kuumad kaadrid: Opel Mokka X-le järgneb Crossland X

Cool auto, cool esmaesitlus: uus Opel Crossland X on kohalRüsselsheim.  Linnamaasturi välimusega stiilne linnaauto – just selline ongi Opeli uus Crossland X. Hiljuti avaldatud esimestele fotodele järgneb nüüd uustulnuka debüüt. Ja oma esimese uue crossoveri saabumise tähistamiseks on Opel tulnud välja millegi väga erilisega. Opeli tegevjuht Karl-Thomas Neumann ja turundusjuht Tina Müller esitlevad põnevat ja teistsugust crossoverit ebatavalises kohas – trendikas Kraftwerki näitustekeskuses otse Berliini kesklinnas. Opel esitleb Crossland X-i kui 2017. aasta Opeli kalendri avamise tippmudelit 1. veebruaril. Üritust külastab ligikaudu 1000 kutsutud külalist, kelle hulka kuuluvad ka tuntud näitlejad ja Opeli kaubamärgi saadikud ning paljud elustiili ja sotsiaalmeedia valdkonnas mõjuvõimsad isikud. Karl-Thomas Neumanni ja Tina Mülleri Crossland X-i esmaesitlust saab näha otseülekandes kogu maailmas kell 19:30 Kesk-Euroopa aja järgi (CET).

„Oleme väikeste linnamaasturite segmendis Mokka X-ga juba esimesel kohal. Meie teine X-faktoriga mudel, uus Crossland X, suurendab kaubamärgi edukust veelgi ja tõmbab ligi palju uusi kliente. Uuenduslik trendilooja Crossland X on ka üks osa meie intensiivsest tootearendusprojektist, mis saab varsti välja lastava mudeli Grandland X näol veelgi enam hoogu juurde,“ ütles dr Karl-Thomas Neumann.

„Meie uus crossover on stiilne, mitmekülgne ja suurepärase ühenduvusega. Moodne kahetooniline disain, arvukad uuendused ja funktsioonid nagu isiklik teenustesüsteem OnStar või 180-kraadine panoraam-tahavaatekaamera – Crossland X-i võimalused on piiritud. See on elustiilauto ja saab kindlasti suureks hitiks, eriti just meie, naiste hulgas,“ ütles Tina Müller.

Esmaesitluse omapärane toimumiskoht on sama ebatavaline nagu Crossland X ise. Kraftwerk (Köpenicker Straße 70, 10179 Berliin) on suurepärane näide Berliini tööstusajaloost ja robustselt urbanistlikust olemusest ning sobib just selliste eriliste ürituste jaoks. Opeli kalendri avaüritus algab kell 18.30 Kesk-Euroopa aja järgi (CET) ja uus Opel Crossland X teeb oma debüüdi tund aega pärast näituse uste avamist. Nagu ürituse toimumiskoht, on ka Crossland X eriline. See mudel ühendab endas julge disaini ja linnamaasturi eelised ning sobib oma karge välimuse, mahuka sisemuse ja pagasiruumiga suurepäraselt linnasõitudeks. Juhi ja kõrvalistuja istmed asuvad kõrgemal, võimaldades nautida suurepärast vaadet. Lisaks on mudelil Crossland X mitmed premium-klassi uuendused, näiteks adaptiivsed täis-LED esituled (AFL), esiklaasinäidik, 180-kraadine panoraam-tahavaatekaamera, jalakäija tuvastamisega avariiennetussüsteem ja juhi väsimust tuvastav süsteem. Uustulnukas pakub ka Opelile juba iseloomulikku suurepärast ühenduvust tänu OnStarile ning ka Apple CarPlay ja Android Autoga ühilduvale IntelliLink info- ja meelelahutussüsteemile.

Kes soovib enne ametlikku esitlust Crossland X-ga lähemalt tutvuda, võib vaadata fotogaleriid. Kõigile: jälgige kindlasti Opel Crossland X-i ametlikku debüüti 1. veebruaril kell 19.30 Kesk-Euroopa aja järgi (CET).

Tagasi ülesse