loading

Põhjalik kaitse.

Ükskõik mida uue Opel Vivaroga veetakse või kes selles sõidab, oleme omalt poolt teinud kõik võimaliku, et tagada turvalisuse kõrge tase, seejuures ökonoomsust, suutlikkust ja mugavust vähendamata.

Opel Vivaro - aktiivne turvalisus

Aktiivne turvalisus

Aktiivset turvalisust aitavad tagada:

 • Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP®Plus)
 • Mitteblokeeruv pidurisüsteem (ABS)
 • Elektrooniline pidurdusjõu jaotur (EBD)
 • Nõlvaltstardi abi (HSA)
 • Veojõukontroll (TC)
 • Haagise stabiilsusprogramm (TSP) (saadaval lisavarustusena koos kärukonksuga)

Seda on väikebussi jaoks päris palju – kuid Opel Vivaro pakub veelgi enamat. Näiteks ESP®Plus sisaldab veel:

 • Adaptiivset koormuskontrolli. Koormuskontroll (standardvarustuses) kohandab ESP®Plus süsteemi tööd vastavalt sellele, kas auto on tühi või osalise või täiskoormaga.
 • Ümberpaiskumiskaitse. Ümberpaiskumiskaitse jälgib sõiduki käitumist reaalajas ESP®Plusi andurite abil ning sekkub ümberpaiskumisohu korral.
 • Hüdrauliline pidurivõimendi. Kriitilistes liiklusolukordades suurendab hüdrauliline pidurivõimendi pidurdusjõudu maksimumini, vähendades peatumisdistantsi.
Opel Vivaro - turvapadjad

Kinnitussüsteemid

Passiivse turvalisuse standardvarustusse kuuluvad:

 • Juhi esiturvapadi
 • Juhi turvavöömeeldetuletus
 • Koormuspiirajatega turvavööd esiistmetel
 • Turvavööde eelpingutid esiistmetel
 • Juhiistme aktiivpeatugi
 • Juhiistmel mahalibisemisvastane süsteem
 • Turvavöö koormuspiiraja (tagaistmetel)
 • Crew Van‘l kahe lapseistme ISOFIX-kinnitused

Lisavarustusena on kõikidele versioonidele saadaval kaassõitja esiturvapadi ning eesistujate külgturvapadjad ja turvakardinad.

Opel Vivaro - pimenurgapeeglid

Pimenurgapeeglid

Kaheosalised tahavaatepeeglid minimeerivad sõidu ajal pimenurgaohte, alumine lisapeegel parandab nähtavust möödasõitudel ning spetsiaalne asfääriline külgosa suurendab tahavaatekaugust. Kaassõitja päikesesirmil olev unikaalne panoraampeegel lisab nähtavust keerukates liiklussõlmedes.

Rehvirõhu seiresüsteem (TPMS)

TPMS parandab turvalisust, tuvastades sõidu ajal rehvirõhkude languse. Andurist käivituv märgutuli armatuurlaual hoiatab juhti aegsasti enne rehvi täielikku tühjenemist.

Opel Vivaro - jalakäijate kaitse

Jalakäijate kaitse

Opel Vivarol on optimeeritud põrkerauasektsioon, mis vastab jalakäijate jalavigastuste vältimise normidele. Deformeeruv kapott ja selle alused osad ning takistamatut deformatsiooni võimaldav löögiruum aitavad vähendada ka peavigastusi.

Alarmsüsteem

Vivaro alarmsüsteem on välja töötatud vastavalt Ühendkuningriigis Thatchamis asuva autokindlustuskahjude uurimiskeskuse (Motor Insurance Repair Research Centre) soovitustele. Alarmsüsteemi hinnati hindega E, mis on kõrgem keskmisest. Kui sõidukisse püütakse sisse murda, käivitub helisignaal ja tuled hakkavad vilkuma. Alarm on sõltumatu toitega ning tänu sellele kaitstud aku lahtiühendamise vastu.

Turvariivid

Esiuksed saab lukustada ka spetsiaalsete Opeli tehases lisavarustusena paigaldatavate turvariividega. See teeb sõiduki turvalisemaks ja aitab vargaid peletada.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Omaduste kirjeldused ja illustratsioonid võivad viidata lisavarustusele, mis ei kuulu tavatarnesse. Sisalduv teave oli avaldamise hetkel täpne. Opel jätab endale õiguse muuta disaini ja varustust. Näidatud värvid on tegelikele värvidele ainult ligilähedased. Illustratsioonidel toodud lisavarustus on saadaval lisatasu eest. Meie sõidukite kättesaadavus, tehnilised omadused ja varustus võivad erineda või olla saadaval ainult teatud riikides või ainult lisatasude alusel. Täpsemat teavet meie sõidukite varustuse kohta saab kohalikult Opeli koostööpartnerilt.

WLTP

*Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EL) nr 2017/1151 (kohaldatavad versioonid). Väärtused ei kajasta konkreetseid kasutustingimusi ja sõiduolusid. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

NEDC

** Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) ja saadud väärtused on teisendatud NEDC-ga võrreldavaks vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007, (EL) nr 2017/1153 ja (EL) nr 2017/1151.

Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

Kasutatud sõidukid / tarbesõidukid

***Kõik esitatud andmed kehtivad standardvarustusega ELi baasmudeli kohta. Kütusekulu ja CO2 heite andmed on kindlaks määratud vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid), võttes aluseks määrustes sätestatud töökorras sõiduki massi. Lisavarustus ja tehases paigaldatav valikvarustus võivad märgitud kütusekulu ja CO2 heidet mõnevõrra suurendada. Kütusekulu ja CO2 heite andmed ei kehti konkreetsele sõidukile ega ole osa müügipakkumusest. Andmed on esitatud üksnes eri autode võrdlemiseks ning päriselus võib kütusekulu märgitust erineda, kuna seda mõjutavad olulisel määral sõidustiil ja kasutusolud. Lisavarustus võib suurendada auto tühimassi ning mõningatel juhtudel lubatud teljekoormust ja täismassi, samuti vähendada haagise lubatud massi. Seetõttu võivad väheneda tippkiirus ning kiirendus. Esitatud näitajad on saavutatavad, kui autos on 75 kg kaaluv juht ja 125 kg pagasit. 2 H-gaas, m3/100 km.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.

Tagasi ülesse