loading

Ruumikas, mugav ja praktiline.

Vilets töökorraldus võib tarbetult palju aega raisata. Opel Vivaro tagab töötajatele maksimaalse mugavuse, praktilisuse ja panipaigad.

Opel Vivaro - juhikoht

Juhikoht

Kõrgel armatuurlaual asuv käigukang, reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool teabe- ja meelelahutussüsteemi juhtnuppudega, kuuel viisil reguleeritav käetoe ja nimmetoega iste ning suured selged näidikud pakuvad juhile mugavust ja kindlust.

Opel Vivaro - panipaigad

Mahukad panipaigad

Üheksa lahtist ja suletavat panipaika armatuurlaual, optimaalse paigutusega topsihoidjad ning enam kui 24 liitrit armatuurlaua panipaigaruumi ja lisavarustuses kontoriistmega kuni 54 liitrit panipaigaruumi kindlustab, et kõigi töövahendite jaoks leidub sobiv koht.

Opel Vivaro - kontoriiste

Igaks tööks valmis

Käepärane eemaldatav ning vertikaalasendisse fikseeritav kirjutusalus hoiab tähtsad dokumendid kindlalt kohal ja juhi silme, säästes otsiaega. Mobiilse kontori varustusse kuulub:

  • Kontoriiste, mille allaklapitavas keskosas on kirjutusalus ning tahvel- või sülearvuti jaoks sobiv panipaik.
  • Nutitelefonihoidik armatuurlaual.
  • Tahvelarvutihoidik armatuurlaua ülaosas.

Ekstramugav võtmeta avamis- ja käivitussüsteem ning uste selektiivne lukustamine.

Opel Vivaro - Navi 80 IntelliLink

Esmaklassiline teabe- ja meelelahutussüsteem

Valikus on erinevaid moodsaid teabe- ja meelelahutussüsteeme. Ühe pöördnupuga R16 BT USB ja kahe pöördnupuga CD18 BT USB süsteemidel on Bluetooth® heli striimimiseks ja telefoni vabakäesüsteemi jaoks, esipaneelil USB-pesad ning USB-lisapistik kaasaskantavate seadmete ühendamiseks.

Navi 50 süsteemil on lisaks 7˝ värviline puuteekraan ning mälus Lääne- või Ida-Euroopa kaardiandmed. Tasuta 'AHA' rakendus võimaldab ühendatud nutitelefoni kaudu kasutada Facebooki, Twitterit ja teisi sotsiaalmeediaplatvorme ning internetiraadiot. iPhone'idega saab kasutada ka Siri kõnetuvastust. Tippsüsteem Navi 80 IntelliLink võimaldab veel näiteks kaartide 3D linnulennuvaadet, täiustatud hääljuhtimist ja heli voogedastust läbi Bluetoothi®. Ekraan töötab ühtlasi tahavaatekaamera ekraanina.

Opel Vivaro - tahavaatekaamera

Rohkem mugavust. Vähem stressi.

Opel Vivaro salongikliima reguleerimiseks saab valida manuaalse konditsioneeri või juhikabiini elektroonilise kliimaseadme (ECC).

Tahavaatekaamera näitab, kuhu sõidad, ning muudab tagurdamised pingevabamaks, pilt kuvatakse puuteekraanile koos dünaamiliste mõõtjoontega või tahavaatepeeglis staatiliste mõõtjoontega.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Omaduste kirjeldused ja illustratsioonid võivad viidata lisavarustusele, mis ei kuulu tavatarnesse. Sisalduv teave oli avaldamise hetkel täpne. Opel jätab endale õiguse muuta disaini ja varustust. Näidatud värvid on tegelikele värvidele ainult ligilähedased. Illustratsioonidel toodud lisavarustus on saadaval lisatasu eest. Meie sõidukite kättesaadavus, tehnilised omadused ja varustus võivad erineda või olla saadaval ainult teatud riikides või ainult lisatasude alusel. Täpsemat teavet meie sõidukite varustuse kohta saab kohalikult Opeli koostööpartnerilt.

WLTP

*Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EL) nr 2017/1151 (kohaldatavad versioonid). Väärtused ei kajasta konkreetseid kasutustingimusi ja sõiduolusid. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

NEDC

** Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) ja saadud väärtused on teisendatud NEDC-ga võrreldavaks vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007, (EL) nr 2017/1153 ja (EL) nr 2017/1151.

Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

Kasutatud sõidukid / tarbesõidukid

***Kõik esitatud andmed kehtivad standardvarustusega ELi baasmudeli kohta. Kütusekulu ja CO2 heite andmed on kindlaks määratud vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid), võttes aluseks määrustes sätestatud töökorras sõiduki massi. Lisavarustus ja tehases paigaldatav valikvarustus võivad märgitud kütusekulu ja CO2 heidet mõnevõrra suurendada. Kütusekulu ja CO2 heite andmed ei kehti konkreetsele sõidukile ega ole osa müügipakkumusest. Andmed on esitatud üksnes eri autode võrdlemiseks ning päriselus võib kütusekulu märgitust erineda, kuna seda mõjutavad olulisel määral sõidustiil ja kasutusolud. Lisavarustus võib suurendada auto tühimassi ning mõningatel juhtudel lubatud teljekoormust ja täismassi, samuti vähendada haagise lubatud massi. Seetõttu võivad väheneda tippkiirus ning kiirendus. Esitatud näitajad on saavutatavad, kui autos on 75 kg kaaluv juht ja 125 kg pagasit. 2 H-gaas, m3/100 km.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.

Tagasi ülesse