loading

Mahutab kuni 1,2 tonni.

Optimaalne disain, maksimaalselt sile veoruumi põrand ja hõlbus laadimine teevad kõik veod Opel Vivaroga eriti mugavaks.

Opel Vivaro - mahutavus

Veab tõesti palju

Kahe eri pikkuse ja kahe eri kõrgusega kaubiku veoruumi maht ulatub kuni 8,6 kuupmeetrini. Lühemal versioonil on veoruumi pikkus 2537 mm ja pikemal 2937 mm. Veoruum on disainitud täpselt euroaluste järgi ning sellesse mahub hõlpsalt kuni kolm alust.

Opel Vivaro - lisavarustuses tagauksed

Lihtne laadimine ja ülipikkade veoste läbilaadimine

Eriti laiad külguksed võimaldavad laadida euroaluseid küljelt ning lisavarustusena on saadaval laadimist hõlbustavad 250° avanevad tagauksed. Lisavarustusena on saadaval ka tagaluuk. Lisavarustuses FlexCargo läbilaadimisluugid võimaldavad eriti pikki veoseid lükata läbi vaheseina ja kaassõitja istme, sel juhul on veose kogupikkus lühemal versioonil kuni 3750 mm ja pikemal versioonil 4150 mm.

Opel Vivaro - ohutus

Kaitse sinu varale

Veose optimaalseks kinnitamiseks ja autosviibijate turvalisuse suurendamiseks on veoruumis optimaalse paigutusega koormakinnitusaasad. Veoruumi sisemust kaitsevad puidust põranda- ja küljekatted, milles on spetsiaalsed avad standard- ja lisavarustuses aasade, konksude jm jaoks.

Riiulisüsteemid

Sortimo Simpleco riiulisüsteem on kergetest tugevatest materjalidest ning võimaldab sahtleid ja kaste vabalt ja mugavalt paigutada. Lõputult paindlik Sortimo Globelyst lahendab kõik panipaigaküsimused. Praktilised, kerged ja tugevad Bott Craftsman riiulid ja sahtlid sobivad sinu kaubikule täiuslikult.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Omaduste kirjeldused ja illustratsioonid võivad viidata lisavarustusele, mis ei kuulu tavatarnesse. Sisalduv teave oli avaldamise hetkel täpne. Opel jätab endale õiguse muuta disaini ja varustust. Näidatud värvid on tegelikele värvidele ainult ligilähedased. Illustratsioonidel toodud lisavarustus on saadaval lisatasu eest. Meie sõidukite kättesaadavus, tehnilised omadused ja varustus võivad erineda või olla saadaval ainult teatud riikides või ainult lisatasude alusel. Täpsemat teavet meie sõidukite varustuse kohta saab kohalikult Opeli koostööpartnerilt.

WLTP

*Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EL) nr 2017/1151 (kohaldatavad versioonid). Väärtused ei kajasta konkreetseid kasutustingimusi ja sõiduolusid. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

NEDC

** Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) ja saadud väärtused on teisendatud NEDC-ga võrreldavaks vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007, (EL) nr 2017/1153 ja (EL) nr 2017/1151.

Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

Kasutatud sõidukid / tarbesõidukid

***Kõik esitatud andmed kehtivad standardvarustusega ELi baasmudeli kohta. Kütusekulu ja CO2 heite andmed on kindlaks määratud vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid), võttes aluseks määrustes sätestatud töökorras sõiduki massi. Lisavarustus ja tehases paigaldatav valikvarustus võivad märgitud kütusekulu ja CO2 heidet mõnevõrra suurendada. Kütusekulu ja CO2 heite andmed ei kehti konkreetsele sõidukile ega ole osa müügipakkumusest. Andmed on esitatud üksnes eri autode võrdlemiseks ning päriselus võib kütusekulu märgitust erineda, kuna seda mõjutavad olulisel määral sõidustiil ja kasutusolud. Lisavarustus võib suurendada auto tühimassi ning mõningatel juhtudel lubatud teljekoormust ja täismassi, samuti vähendada haagise lubatud massi. Seetõttu võivad väheneda tippkiirus ning kiirendus. Esitatud näitajad on saavutatavad, kui autos on 75 kg kaaluv juht ja 125 kg pagasit. 2 H-gaas, m3/100 km.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.

Tagasi ülesse