loading

Säästab värsket õhku ja kulusid.

Vähendatud töömahuga 1,6 CDTI Turbo ja BiTurbo mootorid1, mis annavad väiksema kütusekuluga suurema võimsuse, on Opel Vivaro üks geniaalsetest lahendustest. Tulemuseks on erakordselt madalad kütusekulu ja CO2 heitmete näitajad.

Opel Vivaro - rohkem võimsust, vähem kütust

Tõhusad mootorid

Valikus on kolm täiustatud Euro 6 mootorit koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga ja start/stopp-süsteemiga.

1,6 CDTI Turbo 70 kW (95 hj) ning 1,6 CDTI BiTurbo 92 kW (125 hj) ja 107 kW (145 hj) mootorid on uusima ecoFLEX-tehnoloogiaga. Standardvarustuses start/stopp-süsteem, pidurdusenergia salvestamine, hooldusvaba kübemefilter ja mootori minimaalne sisehõõre vähendavad kulusid ja heitmeid ning ülimoodne ühisanumpritse ja turbolaadimine tagavad suurepärase suutlikkuse.

Opel Vivaro - BiTurbo-tehnoloogia

BiTurbo-tehnoloogia

Opel Vivaro kõrgtehnoloogilised BiTurbo mootorid ühendavad väikese turbolaaduri eelised (kiirem reaktsioon ja suurem moment väikestel pööretel) suurte turbolaadurite eelistega (suur võimsus ja pöördemoment). Topeltvahejahuti tagab puhta ja tõhusa põlemise. Tulemuseks on stabiilselt suur pöördemoment kõikidel pööretel ning külluslik võimsus kõrgetel pööretel koos eriti väikese kütusekuluga.

Opel Vivaro - start/stopp-süsteem

Muud kuluvähendajad

Lisaks standardvarustuses start/stopp-süsteemile on kasutusel energiasäästlik automaatlülitusega veepump, mis töötab üksnes vajaduse korral, ning muutmahuga õlipump, mis kindlustab määrimiseks täpselt paraja õlivoo ja vähendab seejuures energiakulu.

Pidurdusenergia salvestamine vähendab kütusekulu ja heitmeid, kasutades pidurdamisel ja aeglustamisel tekkivat jääkenergiat aku laadimiseks.

Hooldusvaba hammasrihm ja diisli kübemefilter aitavad vähendada hoolduskulusid ja hooldusvajadust ning põhihoolduse intervall 2 on aastat / 40 000 km.

Opel Vivaro - ecoDrive režiim

ecoDrive režiim

ecoDrive režiimi saab igal ajal sisse või välja lülitada. Sisselülitamiseks piisab nupuvajutusest, väljalülitamiseks vajuta gaasipedaal põhja või uuesti sama nuppu.

ecoDrive režiimis

  • väheneb mootori pöördemoment ja võimsus,
  • muutub gaasipedaali reaktsioon
  • ning väheneb kliimaseadme ja küttesüsteemi energiakulu.

Lisaks annab ecoDrive juhile käiguvahetusjuhiseid maksimaalselt säästlikuks sõiduks, süüdates parajal käiguvahetuse ajal märgutule. Navigatsioonisüsteemi olemasolu korral kuvatakse sõidu ökonoomikaandmed ja -juhised ka selle ekraanil.

1: Vivaro Combi:
Kütusekulu, l/100 km: linnas 7,0–6,4, maanteel 5,6–5,1, kombineeritud 6,1–5,6; kombineeritud CO2 heitmed, g/km: 159–145.

Vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid).

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Omaduste kirjeldused ja illustratsioonid võivad viidata lisavarustusele, mis ei kuulu tavatarnesse. Sisalduv teave oli avaldamise hetkel täpne. Opel jätab endale õiguse muuta disaini ja varustust. Näidatud värvid on tegelikele värvidele ainult ligilähedased. Illustratsioonidel toodud lisavarustus on saadaval lisatasu eest. Meie sõidukite kättesaadavus, tehnilised omadused ja varustus võivad erineda või olla saadaval ainult teatud riikides või ainult lisatasude alusel. Täpsemat teavet meie sõidukite varustuse kohta saab kohalikult Opeli koostööpartnerilt.

WLTP

*Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EL) nr 2017/1151 (kohaldatavad versioonid). Väärtused ei kajasta konkreetseid kasutustingimusi ja sõiduolusid. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

NEDC

** Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) ja saadud väärtused on teisendatud NEDC-ga võrreldavaks vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007, (EL) nr 2017/1153 ja (EL) nr 2017/1151.

Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

Kasutatud sõidukid / tarbesõidukid

***Kõik esitatud andmed kehtivad standardvarustusega ELi baasmudeli kohta. Kütusekulu ja CO2 heite andmed on kindlaks määratud vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid), võttes aluseks määrustes sätestatud töökorras sõiduki massi. Lisavarustus ja tehases paigaldatav valikvarustus võivad märgitud kütusekulu ja CO2 heidet mõnevõrra suurendada. Kütusekulu ja CO2 heite andmed ei kehti konkreetsele sõidukile ega ole osa müügipakkumusest. Andmed on esitatud üksnes eri autode võrdlemiseks ning päriselus võib kütusekulu märgitust erineda, kuna seda mõjutavad olulisel määral sõidustiil ja kasutusolud. Lisavarustus võib suurendada auto tühimassi ning mõningatel juhtudel lubatud teljekoormust ja täismassi, samuti vähendada haagise lubatud massi. Seetõttu võivad väheneda tippkiirus ning kiirendus. Esitatud näitajad on saavutatavad, kui autos on 75 kg kaaluv juht ja 125 kg pagasit. 2 H-gaas, m3/100 km.

Opel püüab mõistlikkuse piires tagada veebilehe täpsuse ja ajakohasuse, kuid ei vastuta veebilehe sisule tuginemisest tuleneda võivate nõuete või kahjude eest. Osa veebilehel sisalduvast teabest võib olla ebatäpne toote turule toomisele järgnenud muudatuste tõttu. Osa kirjeldatud või kujutatud varustusest võib olla saadaval üksnes teatud riikides või lisatasu eest. Opelil on õigus tooteandmeid igal ajal muuta. Oma asukohariigi täpsed tooteandmed saate kohalikust Opeli esindusest.

Tagasi ülesse