loading

OPEL Vivaro lisavarustus.

Vivaro toob ka sellesse segmenti Opeli auhinnatud disainifilosoofia. Lisaks standard- ja valikvarustusele on saadaval lai valik lisavarustust, et Vivarot maksimaalselt ära kasutada.

Kogu lisavarustuse valikuga saab tutvuda Opel Vivaro lisavarustuse veebikataloogis või kohalikus Opeli esinduses.

Opel Vivaro - päikesesirmiga külgaken

Mugavus ja abi

Olgu tegemist töösõiduki või pereautoga, ikka soovid end oma Vivaros tunda nagu kodus. Saadaval on kõik, mida oma Vivaro korrashoiuks vajad - põrandamattidest istmekateteni.

Opel Vivaro - dokk

Teabe- ja meelelahutussüsteem

Aitab kätt elu pulsil hoida – ühendused kontori ja pereliikmetega, liiklusteave ja reisijuhised. Tutvu oma Vivarole pakutavate toodetega.

Opel Vivaro - porikummid

Turvalisus ja kaitse

Liikle ohutumalt ja kaitse oma Vivaro head välimust. Hoolitse sõitjate ja veoste eest ning ole kõigeks valmis. Saadaval on parkimisabi ja tahavaatekaamerad ning kõik muu, kaitsepaneelidest ja porikaitsetest pirnikomplektide ja lapseistmeteni.

Opel Vivaro - alusraam

Veosüsteemid ja kandurid

Vivaro mahutavus on optimaalne ja maksimaalne. Ning Opel pakub veel lisavarustust veovajaduste korraldamiseks nii sees kui väljas. Et kõike oleks veelgi lihtsam ja mugavam vedada, pakume hulgaliselt lisasid kaitsepaneelidest ja riiulitest katuseraamide, veokonksude ja kinnitusrihmadeni. Valikus on nii Opeli originaaltooteid kui ka pakkumisi meie partneri, veosüsteemide turuliidri Thule valikust.

Opel Vivaro - 16˝ terasvelg

Veljed

Stiilsed ja praktilised. Opel pakub erinevaid teras- ja kergsulamvelgi ning komplektseid talverattaid. Erilise südamerahu tagavad Thule lumeketid.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Omaduste kirjeldused ja illustratsioonid võivad viidata lisavarustusele, mis ei kuulu tavatarnesse. Sisalduv teave oli avaldamise hetkel täpne. Opel jätab endale õiguse muuta disaini ja varustust. Näidatud värvid on tegelikele värvidele ainult ligilähedased. Illustratsioonidel toodud lisavarustus on saadaval lisatasu eest. Meie sõidukite kättesaadavus, tehnilised omadused ja varustus võivad erineda või olla saadaval ainult teatud riikides või ainult lisatasude alusel. Täpsemat teavet meie sõidukite varustuse kohta saab kohalikult Opeli koostööpartnerilt.

WLTP

*Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EL) nr 2017/1151 (kohaldatavad versioonid). Väärtused ei kajasta konkreetseid kasutustingimusi ja sõiduolusid. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

NEDC

** Kütusekulu andmed ja CO2 heide on kindlaks määratud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetlusega (WLTP) ja saadud väärtused on teisendatud NEDC-ga võrreldavaks vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007, (EL) nr 2017/1153 ja (EL) nr 2017/1151.

Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Väärtused ei kajasta konkreetset kasutusviisi ja sõiduolusid ega lisa- ja valikvarustust ning võivad varieeruda sõltuvalt rehvimõõtudest. Lisateavet ametliku kütusekulu ja CO2 heitkoguste kohta leiate juhisest "Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2 heide", mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides või määratud riigiasutustes.

Kasutatud sõidukid / tarbesõidukid

***Kõik esitatud andmed kehtivad standardvarustusega ELi baasmudeli kohta. Kütusekulu ja CO2 heite andmed on kindlaks määratud vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid), võttes aluseks määrustes sätestatud töökorras sõiduki massi. Lisavarustus ja tehases paigaldatav valikvarustus võivad märgitud kütusekulu ja CO2 heidet mõnevõrra suurendada. Kütusekulu ja CO2 heite andmed ei kehti konkreetsele sõidukile ega ole osa müügipakkumusest. Andmed on esitatud üksnes eri autode võrdlemiseks ning päriselus võib kütusekulu märgitust erineda, kuna seda mõjutavad olulisel määral sõidustiil ja kasutusolud. Lisavarustus võib suurendada auto tühimassi ning mõningatel juhtudel lubatud teljekoormust ja täismassi, samuti vähendada haagise lubatud massi. Seetõttu võivad väheneda tippkiirus ning kiirendus. Esitatud näitajad on saavutatavad, kui autos on 75 kg kaaluv juht ja 125 kg pagasit. 2 H-gaas, m3/100 km.

Opel püüab mõistlikkuse piires tagada veebilehe täpsuse ja ajakohasuse, kuid ei vastuta veebilehe sisule tuginemisest tuleneda võivate nõuete või kahjude eest. Osa veebilehel sisalduvast teabest võib olla ebatäpne toote turule toomisele järgnenud muudatuste tõttu. Osa kirjeldatud või kujutatud varustusest võib olla saadaval üksnes teatud riikides või lisatasu eest. Opelil on õigus tooteandmeid igal ajal muuta. Oma asukohariigi täpsed tooteandmed saate kohalikust Opeli esindusest.

Tagasi ülesse