loading

UUE SÕIDUKI GARANTII.


Täiendavalt Opeli tehasegarantiile - 2 aastat ilma läbisõidupiiranguta, pakub Opeli pikendatud garantii – Opel FlexCare , Premium tasemega määratletud komponentidele garantiid 2 aastat või kuni läbisõiduni 120000km, sõltuvalt sellest kumb täitub esimesena.

Kokku on uue sõiduki garantii 4 aastat või 120000km, sõltuvalt selles kumb täitub esimesena.

Lisatasu eest on võimalus pikendada garantiid 5 aastani või kuni 200 000 km’ni.

Läbiroostetamise garantii on kehtiv sőltuvalt mudelist 6 kuni 12 aastat.

Lisaks on uuel Opelil kuni 4 aastane tasuta 24h Opeli Autoabi, esmase abi osutamiseks ootamatult tekkinud tehnilise rikke korral.

Garantiiperioodi ja – kilometraaži ning mudeli- ja kliendipõhiste tingimuste täpsustamiseks palun pöörduge lähima volitatud Opeli edasimüüja poole.

 OPELI MAANTEEABI.


Kuhu Te ka ei reisiks ning kui juhtub väga ebameeldiv sündmus ja jääte oma Opeliga rikke tõttu teele, siis jõuate tänu Opeli maanteeabile kindlasti kohale. Maanteeabi teenus pakub 24 tundi ööpäevas maanteeabi, pukseerimisteenust, autorenditeenust, hotellibroneeringuid, reisi jätkamise võimalust rongi või lennukiga ja palju muud.

Mobiilsusgarantii kehtib kõigile uutele Opeli sõidukitele tehasegarantii esimesel aastal.Opeli pikendatud garantiiga, FlexCare-ga on võimalik maanteeabi perioodi pikendata kuniviie aastani või 200 000 km-i alates Opelit tarniva müügiesindaja tarnest või esmaregistreerimisest vastavalt sellele, kumb toimub enne (garantii alguskuupäev).Opeli maanteeabi teenus võimaldab Teil reisi jätkata.

Teel olles, palun helistage numbril: +372 69 791 91

Kuidas Opeli maanteeabi kasutada

  • Opeli maanteeabi teenus kehtib kõigile uutele Opeli sõidukitele nelja aasta või 120 000 km jooksul.
  • Garantii ei kata vigu, mis on põhjustatud teistest osadest või lisatarvikutest peale Opeli originaalvaruosade ja originaallisatarvikute.

 Probleem  Abi
Teie sõidukit ei ole võimalik kahe tunni jooksul alates Opeli ametlikku remonditöökotta pukseerimisest remontida • Rendiauto maksimaalselt 4 päevaks või
• rongipiletid (maks. 613 eurot/inimene) või
• lennukipiletid (turistiklass, maks 613 eurot/inimene), kui reis rongiga kestaks üle 6 tunni.
Sõiduk jääb teele kaugemal kui 80 km kodust ja seda ei ole võimalik 24 tunni jooksul parandada • Majutus 3 tärni hotellis kõigile reisijatele maksimaalselt 4 päevaks alternatiivina reisi jätkamisele rendiautoga/rongiga/lennukiga.
Jääte oma sõidukiga kusagil Euroopas teele • Parandatakse vajadusel kohapeal.
• Pukseeritakse lähimasse Opeli ametlikku remonditöökotta.