loading


VIIVITAMATU ÕNNETUSABI: ONSTAR VÕIB PÄÄSTA SINU ELU.

Nüüd võib muretumalt sõita: õnnetuse korral on OnStar sinuga. Ka siis, kui sa ei suuda ise abi kutsuda.

 Viivitamatu õnnetusabi: onstar võib päästa sinu elu.

  • Õnnetuse korral toeks: auto turvapadja avanemine aktiveerib automaatselt õnnetusabi süsteemi. OnStari keskusse saadetakse kohe kõik auto olulised andmed: asukoht, sõidusuund ja isegi kokkupõrke tugevus.1

 

  • Räägime sinuga: eriväljaõppega OnStari nõustajad loovad sinuga kõneühenduse ning suhtlevad telefoni vabakäesüsteemi kaudu – kui viibid välismaal, toimub kõne ikka sinu valitud keeles.2

 

  • Iga sekund on arvel: kui oleme kogu info kätte saanud ja on selge, et vajad abi, teatab OnStari nõustaja sellest viivitamata pääseteteenistusele.

 

1 OnStari kasutamiseks on vajalik mobiili- ja GPS-levi, teenused tuleb eelnevalt aktiveerida ning teenuste valik võib piirkonniti erineda. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

2 Et kõnedele võimalikult kiiresti vastata, võidakse kõne erandjuhul esmalt ühendada ingliskeelse nõustajaga.Mis juhtub pärast laupkokkupõrget?

VAATA TÕSILUGUSee klient on pisarateni liigutatud! #thankyouOnStar

3. märts 2016: Eulalia Serrano sõidab oma Opel Zafiraga läbi Madridi. Ristmikule jõudes paistab tee olevat tühi – kuid äkitselt toimub kokkupõrge. Šokk! Sealsamas kostub rahustav hääl eikusagilt.

 

Kokkupõrke korral annavad Opeli andurid OnStari teeninduskeskusele kohe juhtunust teada. OnStari nõustaja võtab sinuga viivitamatult ühendust läbi valjuhääldiga vabakäesüsteemi, et hinnata sinu olukorda. Vajadusel tuvastatakse sinu asukoht ja võetakse ühendust päästeteenistusega. Automaatne avariiteavitus on vaid üks lugematutest Opel OnStari uuenduslikest funktsioonidest.

 

KÕIK KONTROLLI ALL - NUTITELEFONIRAKENDUS.

Kui kauaks autol veel kütust jätkub? Kas rehvirõhk on õige? Oot, kuhu ma oma auto üldse parkisin? Vaata järgi: otse oma nutitelefonist. Kasvõi kodus tugitoolis.

 Kõik kontrolli all - nutitelefonirakendus.

OnStari ülimoodne myOpeli nutitelefonirakendus avab kasutusmugavuse uue mõõtme. Ja pakub palju vahvaid võimalusi.*1

 

  • Lase endale mobiiltelefonis näidata auto olulisi andmeid nagu rehvirõhk, järgmise õlivahetuse aeg, kütuse kogus paagis – millal ise tahad

 

  • Unustasid auto lukku panna? Pole probleemi. Uksi saab nüüd hõlpsalt lukustada ja avada ka nutitelefonist.2

 

  • Unustasid, kuhu oma auto parkisid? Vaata internetist järgi

 

  • Lülita sisse tuled ja helisignaal: nüüd näed ja kuuled, kus su auto täpselt asub

 

  • Nutitelefonist on mugav auto asukohta vaadata ning aadressi saad saata otse Opeli integreeritud navigatsioonisüsteemi.3

 

 

Kõikide OnStari mobiiliteenuste kasutamiseks laadi alla ja paigalda myOpeli rakendus Androidi mobiiltelefonidele Google Play Store'ist või Apple iOS-iga seadmetele App Store'ist.

 

 

Kui OnStari rakendusega nutitelefoni pole parajasti käeulatuses, võib ka lihtsalt OnStari teenindusse helistada. OnStari nõustaja küsib esmalt turvakoodi ning saab seejärel sinu autot positsioneerida ning uksed kaugjuhtimisega avada või lukustada. Sellest on abi ka juhul, kui oled auto eksikombel lukustanud ega pääse enam sisse.


 

1 myOpeli rakenduse kasutamiseks on vajalik aktiveeritud OnStari konto, kohapeal peab olema mobiililevi ja teenus saadaval. Teenustele kehtivad teenusetingimused. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele, varustustasemetele või OnStari pakettidele. Lisainfo vaatamiseks klõpsa siia. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

 

2 Uste kauglukustamine/avamine ei ole saadaval Merivale. Lähemalt vaatamiseks klõpsa siia.

 

3 Sihtkohtade allalaadimine pole saadaval mudelitele ADAM, Corsa ja KARL. Teenuse kasutamiseks on vaja Opeli integreeritud navigatsiooniseadet ja kaardiandmeid.